Niuta Godlewska

współzałożyciel
web developer, grafik ilustrator

Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania i doświadczenia grafikiem ilustratorem, a z zawodu współzałożycielem i graphic & web designerem Aspect. Stale doszkalam się w kursach i eksperymentuję z różnymi technikami UX i UI.

Moim drugim wcieleniem jest sportowy świr - po godzinach uprawiam gimnastykę sportową i akrobatykę, więc staję na głowie nie tylko dla klientów:).

W wolnych chwilach lubię czytać kryminały i fantastykę, tańczyć taniec towarzyski, składać modele i uprawiać sport, jak już skończę trening...

Artur Hirsch

współzałożyciel
Analityk SEO, Project Manager

W zespole pełnię rolę specjalisty SEO i koordynatora projektów. Wystawiam faktury, rozliczam rachunki, odpowiadam za kontakt z klientem, koordynuje pracę zespołu i robię wszystko to, czego nie chce robić nikt inny 😊

SEO zainteresowałem się kilka lat temu, a orgnizacja pracy zespołu to było coś, czym zawsze chciałem się zająć. Zebrałem szlify SEO na rozmaitych kursach, a w ogarnianiu spraw marketingowych i organizacyjnych pomogły mi studia magisterskie z zarządzania.

Interesuje mnie historia, ekonomia i psychologia. Lubię uprawiać sport, czytać fantasy, żeglować, tańczyć i uczyć się nowych rzeczy.

Paula Lewandowska

Copywriter, Ninja social media

Czym zajmuję się w naszym zespole? Tworzę teksty oraz czuwam nad funkcjonowaniem social mediów naszych Klientów 😊

Aktualnie jestem u kresu studiów prawniczych, tak więc sklejanie słów i tworzenie z nich całości jest dla mnie chlebem powszednim. Skończyłam również liceum o profilu humanistyczno-prawniczym.

Po godzinach zamieniam się w niespełnioną piosenkarkę - tak, uwielbiam śpiewać 😅 Interesuje mnie również sport, foto-modeling, wszelkiego rodzaju sprawy kryminalne oraz taniec, który jest częścią mojego życia od około 16 lat.